Líbáš jako ďábel ke stažení zdarma

Neuběhly tomu ani dva roky a do kin již brzy přijde volné pokračování veleúspěšného filmu Marie Poleďnákové „Líbáš jako ďábel.“ Film začíná v podstatě ve chvíli, kdy skončil předchozí díl. Helena (Kamila Magálová) a František (Oldřich Kaiser) se pokoušejí konečně žít svůj vlastní život, Bohunka (Eva Holubová) zjistí, jak ji manžel po rozchodu chybí a celá rodina je stále stejně bláznivá jako v předchozím snímku. Proto se zamilovaný pár rozhodne odjet daleko na teplé pláže Maroka, aby utekli od všech problémů. Trable ale teprve přijdou- ztracené kufry, doklady a další lapálie, které teprve dokáží jak je jejich vztah silný.

Marie Poleďnáková dodržela slovo a přišla s vysoce očekávanou podívanou, která ale dle mého názoru nepřekoná původní díl. Konstrukce filmu vypadá trošku kostrbatě a připomíná americké „bijáky“ ale v českém balení. Uvidíme, co na to diváci..

Líbáš jako ďábel trailer

Další filmy online zdarma

líbáš jako ďábel
(16 hlasů, průměr: 2,94 z 5)
40 286 shlédnutí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>