Bastardi 3 ke stažení zdarma

Neuplynul ani rok a máme tu další „hrůzu“ z dílny Tomáše Magnuska, tedy pokračování obludária zvaného Bastardi. Tristní scénář zřejmě dostal nového sponzora, který si místo kanálu vybral kapsu Magnuska, a tak se vrhli na další pokračování filmu, který u mě snad překonal i stupnici hnusu, kterou již dlouhu vede Ordinace v Růžové zahradě. Náš známý učitel/zabiják Tomáš Majer najednou zmizel ze školy, kde pracoval. Do školy nastoupil ihned poté, co byla chladnokrevně zabita jeho sestra Jana, která zde rovněž pracovala jako učitelka. Poté zemřeli i dva žákové základní škole, kteří zřejmě celý „mord“ měli na starosti. Co na takové jednání společnost? A co svědomí samotného učitele? Drama již snad směřuje do svého konce a Magnusek na delší dobu odtáhne do jakýchkoliv krajin, kde mu úředně zakážou točit filmy. V hlavních rolích se aspoň můžete těšit na Ilonu Svobodovou, Jana Třísku, Tomáš Topfera či Kateřinu Brožovou.

Bastardi 3 trailer

Další filmy online zdarma

bastardi 3
(5 hlasů, průměr: 2,60 z 5)
26 550 shlédnutí

One Response to Bastardi 3 ke stažení zdarma

  1. Dobrý den ,

    ano v úvodním slovu zde psaném je obsaženo hodně reakcí a dá se říci již nihilisticky natočeného filmu , věřte tomu pane režiséři Magnusku , když vidím ten příběh jaký jste natočil tak mám dosti cukání ukazováčkem na spoušti a to není dobré , opravdu to není dobré až tak vyhrocovat zvláště v severních Čechách podobnou situaci znázorněnou ve Vašem filmu . Paradoxně by Vám mohli podávat informace o pravdivé autenticitě i osoby pocházející právě ze severních Čech . Je ovšem na vlastní úvaze jestli o takovém selhání společnosti točit právě filmy , ono to je již dost závažné téma , ono stačí pokud jsou takové příběhy v reálu a navíc o nich ještě točit celovečerní filmy , to asi nebude to správné , a nebo Vám dám radu , upravte zákony o nedotknutelnosti zločinců a potom si točte třeba zvrácenosti jak bude na Vašem uvážení .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>