Babovřesky ke stažení zdarma

Zdeněk Troška se po krátké odmlce opětovně pustil do další bláznivé letní komedie, tentokrát s podtitulem „Babovřesky.“ FIlm nás zavede do této vesnice, kde zemře místní drbna Trudy a zůstane po ní lukrativní pozemek, na který samozřejmě mají všichni zálusk, včetně starosty města. Ten tu chce dokonce vybudovat autobazar. Jenže rodina po Trudy se rozhodne vše spravit. Komedie plná ztřeštěných náhod, vtipných situací a špičkových českých herců zcela jistě bude příjemný osvěžením během zimního nečasu. Můžete se těšit na herce jako Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Jana Synková nebo Lucie Vondráčková. Proto neváhejte a vyražte do kina na tuto ryzí letní komedii!!

Babovřesky trailer

Další filmy online zdarma

babovřesky
(52 hlasů, průměr: 3,81 z 5)
72 763 shlédnutí

2 Responses to Babovřesky ke stažení zdarma

  1. tak trochu jsi nepochopil děj filmu, ale nevadí ;-)
    Truda (ne Trudy) není drbna, ale je to jedna z drbacích obětí ;-) rodiče adama dům pozemky chtěli prodat, ale adam je přesvědčil, že se o dům postará a opraví ho ;-)
    ale neřeš to, jinak – pěkný web ;-)

  2. Nejlepší pasáž z celého filmu je s Luckou Bílou jiank mě film docela sklamal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>